Про нас

Про Нас

В історичному ракурсі, тривалість нашої діяльності незрівнянно коротше існування нашої Держави. Його площа була 2000 м², і 80% продажів становила реалізація цементу. На сьогоднішній день загальна площа торгово-складських комплексів наших підприємств 10 000 м², в тому числі торгово-виставкові площі близько 1000 квадратних метрів. Над створенням і забезпеченням безперебійної роботи наших комплексів безперервно працює згуртована команда однодумців.
Ми пропонуємо своїм покупцям тільки кращі, сертифіковані, перевірені товари. Від європейських, білоруських і українських виробників. 
85% покупців, які звернулися до нас одного разу, залишаються нашими надійними партнерами на довгі роки. Ми працюємо для своїх покупців! Наша перевага - індивідуальна робота і увагу кожному! Зручність нашим клієнтам забезпечує наявність власного товарного запасу, безперебійне транспортне обслуговування.
Якщо Вам необхідно забезпечити безперебійне, якісне постачання будівельних товарів на будівництво або ремонту - звертайтеся, ми завжди раді співпраці!