Как быстро почистить шифер

В данном видео мы покажем как можно помыть шифер без участия сторонних лиц либо организаций. Шифер моется довольно просто и без особых усилий

Задержки белорусского шифера

В связи с задержками на таможне, белорусский шифер наконец-то прибыл к нам на предприятие.поставка шифера
Из—за этой задержки шифер моментально распродался в день прибытия вагона. На подходе еще несколько вагонов на которые уже поступила предоплата и которые уже фактически выкуплены.
Поэтому хотим Вам сообщить, что сезон кровельных материалов уже идет в самом разгаре и для того чтобы Вы смогли купить шифер по низкой цене, Вам необходимо преждевременно сделать заказ на шифер или же газоблоки для того чтобы их купить.

Белорусский шифер под угрозой!

На шифер возможно будут наложены санкцииКризис шифера из Беларуссии

Вечером 24 мая правительством Белоруссии был принудительно посажен самолет компании Ryanair. В связи с этим страны Евросоюза начали накладывать санкции на Республику Беларусь в первую очередь на авиа сообщения между этими странами. Украина с 26 мая уже прекратила любое авиа сообщение с РБ. В свою очередь Евросоюз до сих пор не знает, как повлиять на режим Лукашенко и возможно это приведет к полному закрытию границ между странами Евросоюза и Республикой Беларусь.

Блоки з пористого бетону - ціна, легкість, якість

Блоки з пористого бетону стінові СТБ 1117-98 знак качества газобетон

Легкий конструкційний матеріал являє собою штучний матеріал з рівномірно розподіленими порами. Багаторічна практика виробництва цього будівельного матеріалу показала його високоефективним як при зведенні будинків, як індивідуальність, так і господарського призначення.

Застосовуються для зведення огороджувальних конструкції монолітних, залізобетонних, каркасних будинків (без обмеження поверховості), будівництва кортежних будівель (2-3 поверховості під залізобетонні перекриття), садових будиночків, гаражів, складів, офісів зведення перегородок усередині приміщень різного призначення і т.д.

Що таке азбест

Азбест - це будівельний матеріал, що отримується при твердінні водної суміші цементу і азбесту

Азбест - це збірна назва мінералів волокнистого складання, білого, жовтого, зеленого або сірого кольорів, який завдяки оптимальному поєднаннюазбестоцементные трубы якості та ціни використовується в будівництві більше 100 років. Азбест не піддається дії жару, тому служить для виготовлення вогнетривких тканин, паперу, прокладок, шнурів, застосовується для виготовлення вогнетривких фарб і ін.
Також волокна азбесту володіють виключно високою міцністю, пружністю при розтягуванні, хімічної і фізичної стійкістю. Це дозволяє (до схоплювання цементу) з листа товщиною 5-10 мм формувати вироби різної форми. Слід зазначити унікальну властивість азбесту - його радіаційна комфортність. Будинки, побудовані з використанням азбестовмісних будівельних конструкцій, мають радіаційну захищеність, що важливо для України.