Труби (асбестоцементні) 100

Труби азбестоцементні  100мм.

Країна походження Білорусь.

Азбестоцементні труби - одні з найпоширеніших труб, що використовуються в будівництві. Напірні труби часто встановлюють для трубопровідних систем, а безнапірні - у каналізації, воздуховодах, димоходах, для захисту комунікацій електрики та телефонів, у будівництві коллекторів, також їх можуть використовувати в якості декору приміщень, а саме як колони.

Азбестоцементні труби 100 мм досить затребуваний матеріал, який знайшов своє застосування в різних сферах будівництва. Продукція задіюється в найрізноманітніших видах комунікацій, для облаштування вентиляцій, каналізаційних і дренажних систем. Товар цілком підходить для виготовлення стовбурів сміттєпроводів, попутного дренажу в теплових мережах. Виходячи з технічних особливостей труб, то вони можуть виконувати функцію короба-лотка при прокладці кабелів. Висока міцність, стійкість до впливу вологи, несприятливих чинників навколишнього середовища робить найменування ще більш популярним, а його використання екологічно і економічно рентабельним.

Азбестоцементні труби 100 мм користуються чималим попитом на вітчизняному ринку і на торгових майданчиках ближнього зарубіжжя. Матеріал підходить для прокладання зовнішніх ліній каналізацій і є невід'ємним елементом розробки водопровідних комунікацій. Зазначений типаж труби говорить про можливість забезпечити повноцінне водопостачання для промислового обладнання високої продуктивності. Демократична вартість продукції в поєднанні з технічними характеристиками пояснює популярність товару і його особливе місце в будівельній інфраструктурі. Застосовується продукція, як в промисловому, так і житловому секторі.

Ціна: 300.00 грн.
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support