ОСБ (OSB) плита 250*1,25*10

ОСБ (OSB) плита (Могильов) Республіка Білорусь.

Розмір: 250*1,25*10

Плита OSB - чудова альтернатива деревостружкової плити. Матеріал зберігає шумо- і теплоізоляційні властивості, і при цьому має високу міцність і доступною ціною. Орієнтоване-стружкові плити використовуються при обшивці стін, встановлення внутрішніх конструкцій, опалубки, монтажі легких перекриттів і виготовленні SIP-панелей, а також для настилу підлог. Якщо вам необхідно поставити в кімнаті перегородку або зробити меблі, можна купити плиту OSB в Вишньовому в компанії «УкрТатБуд» за доступною ціною.

Компанія «УкрТатБуд» є офіційним дилером заводу Kronospan в місті Могильові. Завдяки цьому ми гарантуємо вам кращі ціни! Для нас дуже значимо партнерство, тому до кожного клієнта ми маємо індивідуальний підхід, а також надаємо пакет послуг, який задовольняє будь-які запити і побажання покупця.

Характерні ПЕРЕВАГИ ПЛИТ OSB
 - плита OSB-2 відрізняється високою міцністю, але при цьому має низьку опірність до вологості; матеріал використовують для внутрішніх будівельних і ремонтних робіт виключно в сухих умовах;
 - плита OSB-3 набула популярності підвищеною стійкістю до вологи і здатністю витримувати великі навантаження; матеріал застосовують для зовнішніх і внутрішніх робіт при високій вологості.

Листів в палеті - 72

Ціна: 290.00 грн.
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support