Как быстро почистить шифер

В данном видео мы покажем как можно помыть шифер без участия сторонних лиц либо организаций. Шифер моется довольно просто и без особых усилий

Задержки белорусского шифера

В связи с задержками на таможне, белорусский шифер наконец-то прибыл к нам на предприятие.поставка шифера
Из—за этой задержки шифер моментально распродался в день прибытия вагона. На подходе еще несколько вагонов на которые уже поступила предоплата и которые уже фактически выкуплены.
Поэтому хотим Вам сообщить, что сезон кровельных материалов уже идет в самом разгаре и для того чтобы Вы смогли купить шифер по низкой цене, Вам необходимо преждевременно сделать заказ на шифер или же газоблоки для того чтобы их купить.

Блоки з пористого бетону - ціна, легкість, якість

Блоки з пористого бетону стінові СТБ 1117-98 знак качества газобетон

Легкий конструкційний матеріал являє собою штучний матеріал з рівномірно розподіленими порами. Багаторічна практика виробництва цього будівельного матеріалу показала його високоефективним як при зведенні будинків, як індивідуальність, так і господарського призначення.

Застосовуються для зведення огороджувальних конструкції монолітних, залізобетонних, каркасних будинків (без обмеження поверховості), будівництва кортежних будівель (2-3 поверховості під залізобетонні перекриття), садових будиночків, гаражів, складів, офісів зведення перегородок усередині приміщень різного призначення і т.д.

Белорусский шифер под угрозой!

На шифер возможно будут наложены санкцииКризис шифера из Беларуссии

Вечером 24 мая правительством Белоруссии был принудительно посажен самолет компании Ryanair. В связи с этим страны Евросоюза начали накладывать санкции на Республику Беларусь в первую очередь на авиа сообщения между этими странами. Украина с 26 мая уже прекратила любое авиа сообщение с РБ. В свою очередь Евросоюз до сих пор не знает, как повлиять на режим Лукашенко и возможно это приведет к полному закрытию границ между странами Евросоюза и Республикой Беларусь.

Що таке азбест

Азбест - це будівельний матеріал, що отримується при твердінні водної суміші цементу і азбесту

Азбест - це збірна назва мінералів волокнистого складання, білого, жовтого, зеленого або сірого кольорів, який завдяки оптимальному поєднаннюазбестоцементные трубы якості та ціни використовується в будівництві більше 100 років. Азбест не піддається дії жару, тому служить для виготовлення вогнетривких тканин, паперу, прокладок, шнурів, застосовується для виготовлення вогнетривких фарб і ін.
Також волокна азбесту володіють виключно високою міцністю, пружністю при розтягуванні, хімічної і фізичної стійкістю. Це дозволяє (до схоплювання цементу) з листа товщиною 5-10 мм формувати вироби різної форми. Слід зазначити унікальну властивість азбесту - його радіаційна комфортність. Будинки, побудовані з використанням азбестовмісних будівельних конструкцій, мають радіаційну захищеність, що важливо для України.