Склад і пропорції бетону з цементу М-500

Бетон - «основа» міцного фундаменту, стін і перекриттів. Його також використовують для зміцнення підлогового покриття, усунення тріщин і отворів в стінах, на підлозі, стелі, при укладанні інженерних комунікацій.Марка бетона из цемента М500

Для будівництва масштабних об'єктів матеріал завжди закуповують про запас, а ось в побуті виникають ситуації, коли бетонна суміш потрібна «на вчора», або матеріал потрібно для конкретного виду робіт, причому в невеликому обсязі. Для таких випадків ми і підготували покрокову інструкцію, в ній все основні рекомендації по приготуванню бетонної суміші.

Які помилки допускаються при самостійній підготовці матеріалу

У процесі підготовки бетону можна допустити помилки, через які знизиться якість матеріалу:
1. Заощадити на щебені, піску, пластифікатора. В цьому випадку бетон вийде рідким, буде довго застигати і через 2-3 тижні всядеться. Також він втратить міцність, стійкість до низької температури повітря і вологи.
2. Попадання глини в пісок. Цей компонент знижує адгезію матеріалу, і на ньому через пару місяців з'являються тріщини.
3. Перебір з водою. Суміш вийде занадто рідкою, буде довго застигати, а потім в ній з'являться пори, що впливають на міцність фундаменту, підлоги, стін. 

4. «Недоміс» компонентів. Якщо ви погано перемішали сухі речовини, то бетон вийде нещільним і застигати буде довше.

5. Суміш води і пластифікаторів. Поєднавши ці два компоненти, ви отримаєте в суміші грудки, від яких не можна позбутися. Якість матеріалу знизиться.

Популярні марки цементуЦемент купить Киев

Чим вище марка, тим міцніше розчин. Буква М означає тиск, який здатний винести матеріал. Переважно, на ринку представлено два види цементу: М400 і М500.

М400 витримує навантаження в 400 кг на кубічний сантиметр. З нього виготовляють штукатурні розчини, залізобетонні конструкції, сходи. Матеріал твердне приблизно за 10 годин.

М500 міцніший. Його застосовують для фундаментів, плит перекриття та інших ґрунтовних споруд. Розчин твердне приблизно за 8 годин.

Щоб приготувати бетон необхідної міцності, важливо дотримуватися точні співвідношення цементу, піску і щебеню при замішуванні розчину. Інакше споруда може почати кришитися і розсипатися. У таблиці вказані потрібні пропорції.

Коли ви плануєте приступати до бетонних робіт своїми руками, важливо правильно визначити, скільки потрібно будматеріалів. Адже цемент не можна зберігати більше 90 днів, і купивши його більше, ніж потрібно, ви витратите гроші даремно. Неправильно провівши розрахунки, ви ризикуєте тим, що виріб через короткий проміжок часу почне руйнуватися.

Ми пропонуэмо завди свіжий цементмарки М500 до 90 днів з дня його виробництва. Цемент Ви можете придбати у нас просто зателефонувавши або перейти до нашого онлайн Магазину. Ми також робимо доставку по всій Уркаїні, Києву та Київській області. Купити цемент Ви завжди зможет еу нас за найнижчою ціною.

Де використовується бетон різних марок:

Бетон М 100  застосовується найчастіше для підготовчих робіт. Заміс бетону виробляють за вказаними обсягами і виконують бетонну підготовку під основну конструкцію. Після застигання набетонки виконують армування конструкції, установку опалубку і укладання несучого бетону. Такий бетон можна застосовувати також для будівництва дорожнього полотна, як підготовчого шару на певних ділянках.

Бетон М 150  найчастіше використовується для виконання стяжок і вирівнюючих підлив, перед установкою чистового статі. Заміс бетону даної марки можна робити і для бетонних підлог в промислових будівлях.

Бетон 200  вважається одним з найпопулярніших. Його використовують при монолітних роботах для формування основних несучих конструкцій будівлі. Відповідність міцності і ціни найкращим чином поєднується в цьому бетоні, для виконання індивідуальних монолітних конструкцій, як в приватному, так і потоковому будівництві.

Бетон М 250 найчастіше використовують для фундаментних робіт. Цей бетон відрізняється хорошими показниками міцності, тому застосовується при монолітних роботах нижнього рівня будівлі.

Бетон М 350 використовується при необхідності створення складних конструкцій перекриття або балкових споруд з великими навантаженнями і динамічної технологією експлуатації. Застосовується також на заводах, для виготовлення спеціалізованих конструкцій.
Бетон М 400 (кл. У 30) в основному використовується для зведення мостових споруд. Зазвичай, застосування бетону цієї марки обумовлено особливими умовами експлуатації будівлі.

Цемент М500
Бетон, М Пропорції Ц/П/Щ, кг Співвідношення об'ема піска та щебня у розрахунку на 10 л портландцементу, л Об'ем розчину, одержаного и 10 л цементу, л
100 1 : 5.8 : 8.1 53 : 71 90
150 1 : 4.5 : 6.6 40 : 58 73
200 1 : 3.5 : 5.6 32 : 49 62
250 1 : 2.6 : 4.5 24 : 39 50
300 1 : 2.4 : 4.3 22 : 37 47
400 1 : 1.6 : 3.2 14 : 28 36
450 1 : 1.4 : 2.9 12 : 25 32